
Targi Warsaw Industry Week 2025 w dniach 4-6 listopada 2025
Firma Abis zaprasza na targi Warsaw Industry Week 2025 w dniach 4-6 listopada 2025. Wystawiamy się wspólnie z naszym partnerem firmą Turck w hali F na stanowisku F3.36
Targi to okazja do nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń.
Na bazie produktów partnerów handlowych Turck i ABB przedstawimy stanowisko demonstracyjne z profilometrem Gocator na ramieniu robota GoFa, na którym skanowane będą powierzchnie.
Robot GoFa posiada szereg funkcji, które pozwalają na bezpieczne użytkowanie, bezpośrednio obok pracowników, bez konieczności projektowania i budowania nieporęcznych barier czy ogrodzeń. GoFa może stale współdzielić przestrzeń roboczą z ludźmi, zapewniając maksymalną elastyczność i wydajność. Robot i człowiek współpracują przy tych samych zadaniach, nie zagrażając produktywności ani bezpieczeństwu.
Funkcja GoFa Ultra Accuracy gwarantuje wyjątkową precyzję dzięki dokładności ścieżki do 0,03 mm i dokładności położenia bezwzględnego wynoszącej 0,1 mm. Doskonale sprawdza się w przypadku wymagających zastosowań, takich jak klejenie, uszczelnianie, spawanie laserowe i precyzyjne cięcie. Zapewnia ponad 10-krotnie większą dokładność ścieżki niż inne roboty współpracujące.
Seria Gocator 2600 została zoptymalizowana pod kątem szybszych prędkości skanowania, większej wszechstronność skanowania i wyższej rozdzielczość 4K+. Ta linia czujników może być używana do kontroli szerokiej gamy obiektów, od małych części w produkcji baterii do pojazdów elektrycznych, elektroniki użytkowej elektronice użytkowej i produkcji półprzewodników, po większe zastosowań w przetwórstwie żywności, materiałach budowlanych,
motoryzacji, guma i opony oraz ogólnej automatyzacja kontroli jakości.